...

O mnie

Agnieszka Passendorfer

Nazywam się Agnieszka Passendorfer. Z zawodu jestem... joginką, coachem, pisarką. Prowadzę platformę Omline. Uczę w warszawskiej szkole Yoga Republic . Napisałam dwie książki o jodze „13 lekcji jogi” i „10 lekcji jogi. Jamy i nijamy w codziennym życiu” oraz jedną książkę nie o jodze „10 lekcji miłości. Współpracuję z portalem Boso na macie 

Prywatnie też jestem joginką. Oraz pisarką. 

I jeszcze mamą, przyjaciółką, szczęśliwą współlokatorką dwóch kotów i ekspresu do kawy. 

Jeśli nie piszę i nie prowadzę jogi, to pewnie sama praktykuję. Albo czytam, piję kawę, jestem w teatrze, jeżdżę konno, podróżuję, włóczę się po wegańskich (lub nie) jadłodajniach. Sama albo w dobrym towarzystwie.

Jeśli nie ogarniasz któregoś aspektu swojego życia i czujesz, że mogłabym ci pomóc – napisz. W prywatnych sesjach łączę narzędzia jogowe i coachingowe, medytację, relaks, pracę z ciałem i z umysłem. 

 


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

601 355 143

Formularz kontaktowy

Jeśli wolisz wysłać wiadomość bezpośrednio ze strony, wypełnij poniższy formularz i kliknij potwierdzenie (wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*)).

Please, enter your name
Tu podaj swój adres email Ten adres email jest nieprawidłowy
Tu napisz swoją wiadomość :-)