Coaching czyli... co?

W moim wydaniu to godzinne spotkania, podczas których zdiagnozujemy twoje marzenia, potrzeby, cele i zastanowimy się, co możesz zrobić, by je zrealizować. Potem będziemy przyglądać się wszystkim etapom tej realizacji.

W jaki sposób? Będę zadawać pytania. Niektóre trudne. Będę zadawać prace domowe. Niektóre trudne. Wszystko po to, byś lepiej zrozumiał(a) siebie, odkrył(a) swój potencjał, uwierzył(a) że możesz wprowadzić zmiany i zacząć żyć w swojej bajce.

Skończyłam studia coachingu Instytutu Mukoid

Brałam też udział w szkoleniu Macieja Bennewicza oraz w warsztatach coachingu transpersonalnego Jarosława Gibasa

A ponieważ jestem, kim jestem... łączę klasyczne narzędzia coachingowe z medytacją, wizualizacją i różnymi metodami, które pozwolą ci odkryć nie tylko, czego chcesz i co możesz, ale jaka jest twoja misja. Wierzę, że tylko wtedy, gdy idziemy swoją ścieżką, idziemy z energią i radością w sercu

Sugeruję 10-12 spotkań raz w miesiącu lub raz na dwa tygodnie, ale tak naprawdę już jedno pomoże ci zmienić perspektywę.

W moim gabinecie - w centrum Warszawy lub u Ciebie

Cena spotkania – 200 zł. Jeśli umawiamy się na cykl – jest niższa, ustalamy ją indywidualnie podczas pierwszego spotkania.

Kontakt do mnie: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub 601 355 143